5 Proste wskazówki Dobor Fryzury Do Twarzy

Saturday, May 11th, 2019 - Krótkie Fryzury

Obraz Dobor Fryzury Do Twarzy – Decydujące znaczenie ma wybór fryzury dla kształtu twarzy. Dobra fryzura może sprawić, że nasza twarz będzie szczupła i pozytywnie wpłynie na nasz wygląd. Niestety działa to również w drugą stronę – brakujący pin może dodać kilka lat lub funtów. Poznaj tajemnice stylizacji włosów. Dowiedz się, która fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy.

Podstawowym zadaniem w stylizacji fryzur stylistycznych jest wybór fryzury, w której czujemy się komfortowo i wyglądamy. Niełatwo jest jednocześnie sprostać oczekiwaniom fryzury i zaoferować fryzurę, która podkreśla zalety naszego wyglądu. Problem polega na tym, że wciąż niewiele wiemy o wyborze fryzury na twarz. Przede wszystkim nie możemy określić kształtu naszej twarzy. Po drugie, nie wiemy, które fryzury są najbardziej korzystne dla określonego kształtu. Dlatego nie jesteśmy skłonni ufać wizji fryzjera.

Dlaczego warto wybrać geometrię twarzy przy wyborze fryzury?

Relacja między fryzurą a kształtem twarzy jest prostą relacją, więc możesz podkreślić mocne strony i jednocześnie ukryć wady naszego wyglądu. Dobrze dopasowana fryzura może sprawić, że wydłużona twarz będzie szersza i tak wąska, odwracając uwagę od szerokich oczu, dużego nosa lub wystających uszu. Częściowo dzięki tej metodzie z łatwością zajmiemy lata lub zmiękczymy funkcje.

Wybranie fryzury w celu ukształtowania twarzy jest niezwykle ważne. Zanim jednak to zrobimy, musimy przede wszystkim wiedzieć, jaki kształt ma nasza twarz. Możemy określić jedną z trzech metod domowych, ponieważ jest to dla nas najbardziej odpowiednia. Jeśli zamierzamy zrobić dobrze, określenie kształtu twarzy nie jest trudnym zadaniem.

Dobór Fryzury Do Kształtu Twarzy Mezczyzna

Dobór Fryzury Do Kształtu Twarzy Mezczyzna

Dobór Fryzury Do Twarzy Kwadratowej

Dobór Fryzury Do Twarzy Kwadratowej

Dobór Fryzury Do Twarzy Owalnej

Dobór Fryzury Do Twarzy Owalnej

Dobór Fryzury Do Twarzy Prostokątnej

Dobór Fryzury Do Twarzy Prostokątnej

Fryzury na okrągłą twarz

Okrągła twarz charakteryzuje się szerokością zbliżoną do długości, zaokrąglonym podbródkiem, raczej niskim czołem i pełnymi policzkami. Dobrze dobrana fryzura ma na celu zwężenie i wydłużenie twarzy. Każda asymetria i cień włosów będą najlepsze. Możesz nosić fryzurę z długimi włosami, upewnij się, że końce są przerzedzone lub postrzępione, nadając im lekki dotyk. Proste, grube włosy wyglądają twardo i optycznie zaznaczają okrągłą twarz. Kolejną sugestią są fryzury o połowie długości, z końcami opadającymi na ramiona. Jeśli śnisz o kucyku, możesz go nosić, ale zdecydowanie dłużej jest on czesany. To nie będzie dobre dla ciebie w prostym, ciężkim kucyku i Kleopatrze. Zuchwałość policzków zostanie podkreślona. Warto również przyciąć, aby lekko rozjaśnić włosy. Możesz także stuknąć je lekko w głowę, a włosy staną się lekkie w dotyku i smukłe. Unikaj krótkich włosów i prostych grzywek. Jeśli jednak chcesz mieć krótkie włosy, wybierz warstwową fryzurę.

Fryzura z owalną twarzą

Owalna twarz jest uważana za najbliższą ideału i najbardziej atrakcyjnąOwalne uchwyty na twarz mogą być szczęśliwe. Prawie każda fryzura im odpowiada. Z powodzeniem mogą nosić długie, krótkie, proste i lekko kręcone włosy z grzywką i bez. W przypadku długich fryzur należy unikać tylko środkowej części głowy, ponieważ może ona optycznie wydłużyć twarz, tracąc w ten sposób idealne proporcje.

Fryzury dla kwadratowej twarzy

Cechą charakterystyczną kwadratowej twarzy jest porównywalna szerokość czoła, policzków i dolnej szczęki. Czoło jest raczej niskie, policzki szeroko rozstawione, szeroki podbródek. Jakie fryzury pasują do kwadratowej twarzy? Fryzura dla tego kształtu ma za zadanie optycznie rozszerzyć twarz. Najlepiej sprawdzają się asymetryczne cięcia i uderzenia boczne. Końce włosów powinny nieznacznie zachodzić na twarz, aby poprawić ostry podbródek. Fryzury zrobione z włosów średniej długości będą tutaj świetne, które są lekko zacienione.

Fryzury dla trójkątnej twarzy i serc

Trójkątna twarz jest długa, a czoło jest najszerszą częścią. Podbródek jest zwykle dość długi i spiczasty. Idealna fryzura dla „serc” polega na przyciąganiu i rozciąganiu czoła i poszerzaniu podbródka, zmniejszając w ten sposób jego punktowość. Mamy dużo swobody przy wyborze fryzury. Czesanie włosów prostych i lekko kręconych jest idealne. Wskazana jest nawet frędzla – może być prosta lub lekko asymetryczna lub czesana z boku. Lepiej wybrać włosy średnie lub długie. Krótkie fryzury mogą niepotrzebnie wydłużać twarz i podkreślać ostry koniec podbródka.

Gallery 5 Proste wskazówki Dobor Fryzury Do Twarzy

  • Dobór Fryzury Do Twarzy Prostokątnej
  • Dobór Fryzury Do Twarzy Owalnej
  • Dobór Fryzury Do Twarzy Kwadratowej
  • Dobór Fryzury Do Kształtu Twarzy Mezczyzna
5 Proste wskazówki Dobor Fryzury Do Twarzy | koi | 4.5