7 Krotkie Fryzury Gwiazd Nowoczesne i modne

Monday, June 3rd, 2019 - Krótkie Fryzury

Jakie są najmodniejsze krótkie fryzury na 2019? Do Tomasza Góreckiego, eksperta w dziedzinie stylizacji włosów Zainspiruj się stylem gwiazd.

Olga Bołądź – Od zaburzenia do klasyki

Aktorka obcięła włosy do roli w filmie „Usługi specjalne”. I miejmy nadzieję, że pozostanie z tą stylizacją, ponieważ jest unikalna dla jej twarzy. Długie włosy Olgi, choć piękne, zdrowe i błyszczące, nie miały charakteru. Nowa fryzura nadaje jej sportowy wygląd, niegdyś elegancki. A grzywka dodaje miękkości i kobiecości twarzy aktorki.

Miley Cyrus – Od dziewczyny do wampira

Piosenkarka z długimi włosami wyglądała jak pulchna dziewczyna, która nie opuściła całkowicie skrzydeł mamy. Ale kiedy obcięła włosy, wszystko się zmieniło. Układ włosów, z podświetlanymi końcówkami i wciąż modnym krojem, zwanym „undercuting” (włosy zwrócone bokiem), przekształcił go w wampira, choć jest to lekka wersja wampira.

Katarzyna Cichopek – Od mamy do flirtu

Fryzura, z której zrezygnowała aktorka, nie była zła. Ale ile lat możesz nosić na głowie tego samego boba! Nowa, lekko asymetryczna fryzura zapewnia świeżość i witalność. Taka fryzura oznacza także odmłodzenie. Natura dała gwiazdom grube i grube włosy, dzięki którym możesz wiele zrobić. I tutaj ta zaleta została w pełni wykorzystana.

5 Proste wskazówki Dobor Fryzury Do Twarzy

7 Krotkie Fryzury Gwiazd Nowoczesne i modne

Następujące małżonki polskich prezydentów kochały także krótkie fryzury. Ta moda została zainicjowana przez Jolantę Kwaśniewską, która nadal jest uważana za najbardziej elegancką Polską Pierwszą Damę. Już podczas prezydentury męża stopniowo skracała włosy, aw ostatnich latach krótkie fryzury były jedynymi cięciami.

Fryzury Gwiazd Krótkie Włosy

Fryzury Gwiazd Krótkie Włosy

Krótkie Fryzury Gwiazd Damskie

Krótkie Fryzury Gwiazd Damskie

Krótkie Fryzury Gwiazd Galeria

Krótkie Fryzury Gwiazd Galeria

Krótkie Fryzury Gwiazd Polskich

Krótkie Fryzury Gwiazd Polskich

Krótkie Fryzury Gwiazd Zagranicznych

Krótkie Fryzury Gwiazd Zagranicznych

Krótkie Fryzury Gwiazd

Krótkie Fryzury Gwiazd

Krótkie Fryzury Gwiazdy

Krótkie Fryzury Gwiazdy

Obecna Pierwsza Dama – Agata Duda – świetnie wygląda również w krótkiej fryzurze. Żona prezydenta zawsze wygląda bardzo elegancko, a krótka fryzura jest doskonałym dodatkiem do jej wizerunku.

Gallery 7 Krotkie Fryzury Gwiazd Nowoczesne i modne

  • Krótkie Fryzury Gwiazdy
  • Krótkie Fryzury Gwiazd
  • Krótkie Fryzury Gwiazd Zagranicznych
  • Krótkie Fryzury Gwiazd Polskich
  • Krótkie Fryzury Gwiazd Galeria
  • Krótkie Fryzury Gwiazd Damskie
  • Fryzury Gwiazd Krótkie Włosy
7 Krotkie Fryzury Gwiazd Nowoczesne i modne | koi | 4.5